O NÁS

Vitajte v Bersy, štýlovom, modernom online butiku pre moletky. Vytvorili sme ho preto, aby si u nás mohli nakúpiť aj tí, ktorí to majú do našich predajní ďaleko.

Snažíme sa priniesť radosť z nákupu aj tým z nás, ktorým príroda nadelila plnšie tvary a nenosia len najmenšie konfekčné veľkosti. Predávame dámsku módu pre všetky vekové kategórie, vo veľkostiach od M až do 6XL ( 42-60).

Ponúkame svieže a súčasné oblečenie všetkým ženám bez rozdielu veku. Vyberie si u nás každý, kto sa chce pekne obliekať. Nechceme však ísť cestou lacných odevov z Číny a Bangladéša. Nenaháňame sa za tým byť najlacnejší. Preferujeme kvalitu a ku každému kúsku odevu vám chceme pribaliť aj príjemný zážitok z nakupovania.

Nájdete u nás najmä produkty kvalitných maďarských výrobcov. Dodávateľov sme si starostlivo vyberali. Každý z nich patrí u našich južných susedov k lídrom na trhu a vďaka tomu, že ich dlho a dobre poznáme, vieme vám garantovať kvalitu a dostupnosť oblečenia.

Tovar dopĺňame priebežne, každý týždeň. Dávame si záležať na tom, aby ste u nás vždy našli nové a originálne kúsky, ktoré sú na Slovensku nezohnateľné alebo ťažko dostupné. Veľká väčšina vecí je vyrobená iba v limitovanom množstve v obmedzených kolekciách. 

Naozaj nám záleží na tom, aby ste z nakupovania u nás mali pozitívny pocit. Preto kedykoľvek, keď budete potrebovať v našom obchode poradiť s veľkosťou, špecifikovať materiál, alebo napríklad určiť správny strih, sme tu pre vás. Zavolajte nám, alebo napíšte, bude nám potešením, stať sa vašim módnym poradcom. Radi vám odporučíme alebo vysvetlíme čokoľvek čo sa týka tovaru a nákupu u nás.

Cíťte sa u nás príjemne a užite si váš výber. Poteší nás, ak vám dokážeme urobiť radosť.